O NAS

 • PROFESJONALIZM

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

  SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE

 1. 1

NASZA HISTORIA

Firma ELKOM powstała w 2008 roku. Początkowo jako kontynuacja firmy TE-KOM, wykonawcy prefabrykatów elektrycznych, złącz kablowych i licznikowych. Założycielem firmy jest Tadeusz Komaiszko, obecny w branży elektrycznej od ponad 40 lat. Już prawie 10 lat firma oferuje szeroki zakres usług elektrycznych w obiektach handlowych, budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. Długoletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć zaufanie wielu Klientów zarówno indywidualnych, jak i dużych firm. Od kilku lat jako podwykonawcy wykonuje również modernizację instalacji oświetleniowej w sieciach handlowych takich jak TESCO oraz JYSK , wymieniając i dopasowując instalacje na oświetlenie LED-owe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DLACZEGO MY?

ELKOM zapewnia klientom wsparcie w realizacji inwestycji, jako generalny wykonawca oraz podwykonawca prac elektroinstalacyjnych, serwisowych oraz pomiarowych. Oferuje konkurencyjne ceny usług, dysponuje nowoczesnym zapleczem urządzeń oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników. Pracuje w oparciu o profesjonalny sprzęt takich firm jak Eaton, Eti, Hager, Kontakt Simon, Legrand, Lena, Philips, Polo, Schneider czy Wago. O poziomie usług świadczy rzesza zadowolonych Klientów.

PROFESJONALIZM

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania prac serwisowo – instalacyjnych.

DOŚWIADCZONA KADRA

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, z wieloletnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu każdy nasz pracownik jest przygotowany do pracy w każdych warunkach.

TERMINOWOŚĆ ZLECEŃ

Powierzone nam zadania wykonujemy we wcześniej ustalonym terminie, dzięki czemu nasi klienci są w pełni zadowoleni i chętni do dalszej współpracy. Oferujemy usługi serwisowe 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Zapewniamy kompleksowy zakres usług, zaczynając od projektu, po przez realizację oraz pełną obsługę instalacji elektrycznych, serwisu czy końcowych pomiarów obiektów.

GWARANCJA WYKONANIA

Dzięki wiedzy branżowej, kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoki standard usług.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Celem naszej działalności jest sprostanie wymaganiom Klienta począwszy od fazy projektowania, poprzez kontakt z inwestorem w celu zrealizowania jego oczekiwań.

 

MOBILNOŚĆ

Pracujemy nie tylko na terenie województwa lubelskiego, ale także na terenie całej Polski. Dzięki doświadczeniu i posiadanej flocie aut, jesteśmy w stanie podejmować wyzwania w różnych częściach kraju.

 

 • NASZE MOTTO

  „Entuzjazm jest jak prąd elektryczny, który utrzymuje silnik sukcesu w ciągłym ruchu.”

  Dada J. P. Vaswani

 1. 1